Grill Akadémia a SportFesten

Posted by on máj 25, 2016 in Hírek

Grill Akadémia a SportFesten

Május 28-29-én kerül megrendezésre az idei SportFest a MOM Sportközpontban. A hétvége főeseménye a VII. WBPF Európa Bajnokság lesz, melyen főzőiskolánk is megjelenik. A rendezvény ideje alatt 5% kedvezménnyel foglalhatsz helyet grill kurzusainkra.

A SportFest európai hírű és országosan is elismert sportrendezvény ideális alkalom számunkra, hogy bemutassuk a nagyközönségnek saját fejlesztésű Steril Pácoló Tasakunkat. A standunkon lehetőség lesz a már ismert fűszerkeverékek és fa chipsek teljes választékából is vásárolni. Takács Gábor séfhelyettes és Ádám Zoltán event manager fogadja a grillezéssel és főzőiskolánkkal kapcsolatos kérdéseket.

Helyszín: MOM Sportközpont, Budapest Csőrsz utca 14.

Szombaton 10-18 óráig

Vasárnap 10-16 óráig

 Várunk mindenkit szeretettel!

Számít a véleményed!