Marhahús grill kurzusaink

grillshop

Minden grillező álma, hogy megtanulja, hogyan kell marhahúst sütni. Kurzusunkon egy lenyűgöző menüvel tanítjuk meg neked a legfontosabb lépéseket.

Mindezt Mátyás Király Palotájában a lenyűgöző Dunakanyar látványával, ahol a föléd tornyosuló erdő alatt kortyolgathatod Sike Tamás vörös borait! Kiszabadulhatsz a hétköznapokból és elmerenghetsz, miért is imádod ennyire a marhahúst!

marha grill kurzus

A visegrádi Schef Grill Akadémia MOOMOO grill kurzusain, megtanulhatod a marhahús sütésének fortélyait. A főzőiskola alap tanfolyamainkon a boci több részével is megismerkedhetsz, amit kezdő grillezőként kötelező megtenned, mielőtt a haladók közé lépsz.

marha grill kurzus

Napközben a következővel várunk:

  • 4 fogásos (előétel, főétel 1, főétel 2, desszert) marha menü,
  • kötetlen palota túrával,
  • különleges desszertünkkel,
  • ingyenes italfogyasztással a bárban.

A napközbeni, hosszú grill kurzus ára: 15 900.- HUF

Napközbeni programunk 11-16 óráig tart.

marha grill kurzus

Mert megérdemlem! Így igaz. Nehéz hetek a melóban, sikeres részvétel egy projektben. Mi mással díjazhatnád magad, mint egy nyár estébe hajló vacsorával a Dunakanyar panorámája mellett. Egy pohár finom bor a palota teraszán.

Naplemente előtti kalóriákhoz:

  • 3 fogásos menüvel (előétel, főétel, desszert)
  • ingyenes italfogyasztási lehetőséggel

A esti, rövid grill kurzus ára: 9 900.- HUF

Esti programunk 18 órától kezdődik.

marha grill kurzus

Múzásra fel! Jelentkezz Most!

Címünk: Mátyás Király Múzeum, Visegrád, Fő utca 23.

Számít a véleményed!