Ismerd meg kitűnő Fa Chipseinket

Posted by on máj 27, 2016 in Termékeink

Ismerd meg kitűnő Fa Chipseinket

egerfa zacsisA Bükk erdejéből személyesen válogatott égerfák, rendkívül ízletes és enyhén édes utóízt adnak a húsoknak füstölés után. Stiller Tamás a visegrádi Schef Grill Akadémia séfjének ajánlásával szárnyas, sertés és hal füstöléséhez. A tasak akár 25 kg hús füstöléséhez elegendő égerfa chipset tartalmaz. Az innovatív aromavédő csomagolásnak köszönhetően a tasak minden használat után visszazárható.

Összetevő: égerfa

Száraz hűvös helyen tartandó!

Allergén anyagot, vegyszert nem tartalmaz.

Nettó tömeg: 500 g

juhar zacsisHa szeretjük az erős, érett füstös ízeket, akkor a juhar fa aromájára van szükségünk. Stiller Tamás a visegrádi Schef Grill Akadémia séfjének ajánlásával szárnyas és sertés húsokhoz. Próbáljuk ki sajtokhoz is! A tasak akár 25 kg hús füstöléséhez elegendő juharfa chipset tartalmaz. Az innovatív aromavédő csomagolásnak köszönhetően a tasak minden használat után visszazárható.

Összetevő: magyar juharfa

Száraz hűvös helyen tartandó!

Allergén anyagot, vegyszert nem tartalmaz.

Nettó tömeg: 500 g

tolgy zacsisA füstök királynője hazai alapanyagból, napon szárítva, az igazi amerikai bbq élményhez. Hosszú füstölések alkalmával segít tartani a hőfokot. Stiller Tamás a visegrádi Schef Grill Akadémia séf ajánlásával marha, sertés és hal füstöléséhez. A tasak akár 25 kg hús füstöléséhez elegendő tölgyfa chipset tartalmaz. Az innovatív aromavédő csomagolásnak köszönhetően a tasak minden használat után visszazárható.

Összetevő: kocsányos tölgy

Allergén anyagot, vegyszert nem tartalmaz.

Száraz hűvös helyen tartandó!

Nettó tömeg: 500 g

Ha szeretnéd kipróbálni, itt rendelhetsz:

grillshop

Számít a véleményed!