Ismerd meg grill fűszerkeverékeinket

Posted by on máj 27, 2016 in Termékeink

Ismerd meg grill fűszerkeverékeinket

marha grill fűszerkeverékStiller Tamás a visegrádi Schef Grill Akadémia séfje egy mediterrán íz világú marhahús fűszerkeveréket alkotott. Elsősorban hamburgerhez, húsgolyóhoz, szegyhez és oldalashoz ajánlja. A tasak 4-5 kg húshoz elegendő keveréket tartalmaz. Az innovatív aromavédő csomagolásnak köszönhetően a tasak minden használat után visszazárható.

Kézműves termék. A visegrádi Schef Grill Akadémia fűszereit maximális gondossággal és odafigyeléssel készítettük. A fűszerkeverékek hozzávalóit minden egyes tasakba egyenként tettük, grammonként. Így garantálva azt a minőséget, amit Mi és a Vásárlóink elvárnak.

Összetevők: menta, oregánó, petrezselyem, bazsalikom, fokhagyma, szerecsendió

Allergén anyagot, vegyszert, tartósítószert, SÓT nem tartalmaz.

Nettó tömeg: 36 g

 

XXL_BL-28Stiller Tamás a visegrádi Schef Grill Akadémia séfje, egy karakteres ízű és citrusos illatú hal fűszerkeveréket alkotott. Valamennyi haltípushoz és tenger gyümölcseihez ajánlja. A tasak 4-5 kg halhoz elegendő keveréket tartalmaz. Az innovatív aromavédő csomagolásnak köszönhetően a tasak minden használat után visszazárható.

Kézműves termék. A visegrádi Schef Grill Akadémia fűszereit maximális gondossággal és odafigyeléssel készítettük. A fűszerkeverékek hozzávalóit minden egyes tasakba egyenként tettük, grammonként. Így garantálva azt a minőséget, amit Mi és a Vásárlóink elvárnak.

Összetevők: római kömény, szeletelt rozmaring, őrölt gyömbér, citromhéj, petrezselyem

SÓT, Allergén anyagot, vegyszert, tartósítószert nem tartalmaz.

Nettó tömeg: 40 g

 

Szárnyashús Grill FűszerkeverékStiller Tamás a visegrádi Schef Grill Akadémia séfje, egy vidéki stílusú szárnyas fűszerkeveréket alkotott. Fehér és barna húsú szárnyasokhoz egyaránt ajánlja. A tasak 4-5 kg szárnyas húshoz elegendő keveréket tartalmaz. Az innovatív aromavédő csomagolásnak köszönhetően a tasak minden használat után visszazárható.

Kézműves termék. A visegrádi Schef Grill Akadémia fűszereit maximális gondossággal és odafigyeléssel készítettük. A fűszerkeverékek hozzávalóit minden egyes tasakba egyenként tettük, grammonként. Így garantálva azt a minőséget, amit Mi és a Vásárlóink elvárnak.

SÓT, allergén anyagot, vegyszert, tartósítószert nem tartalmaz.

Nettó tömeg: 36 g

sertés grill fűszerkeverékStiller Tamás a visegrádi Schef Grill Akadémia séfje, egy ínycsiklandó illatú és aromájú sertéshús fűszerkeveréket alkotott. Elsősorban hamburgerhez, tarjához és oldalashoz ajánlja.A tasak 4-5 kg húshoz elegendő keveréket tartalmaz.Az innovatív aromavédő csomagolásnak köszönhetően a tasak minden használat után visszazárható.

Kézműves termék. A visegrádi Schef Grill Akadémia fűszereit maximális gondossággal és odafigyeléssel készítettük. A fűszerkeverékek hozzávalóit minden egyes tasakba egyenként tettük, grammonként. Így garantálva azt a minőséget, amit Mi és a Vásárlóink elvárnak.

Összetevők: kakukkfű, bazsalikom, ánizs, borsikafű, szegfűbors, őrölt fahéj

SÓT, Allergén anyagot, vegyszert, tartósítószert nem tartalmaz.

Nettó tömeg: 38 g

XXL_PI-28Stiller Tamás a visegrádi Schef Grill Akadémia séfje, egy tradicionális íz világú olaszos grill fűszerkeveréket alkotott. Pizzához és olaszos jellegű ételekhez. A tasak akár 12 pizzához is elegendő keveréket tartalmaz. Az innovatív aromavédő csomagolásnak köszönhetően a tasak minden használat után visszazárható.

Kézműves termék. A visegrádi Schef Grill Akadémia fűszereit maximális gondossággal és odafigyeléssel készítettük. A fűszerkeverékek hozzávalóit minden egyes tasakba egyenként tettük, grammonként. Így garantálva azt a minőséget, amit Mi és a Vásárlóink elvárnak.

Összetevők: bazsalikom, borsikafű, fokhagyma, kakukkfű, oregánó, rozmaring

SÓT, allergén anyagot, vegyszert, tartósítószert nem tartalmaz.

Nettó tömeg: 40 g

CsamCsam Sült kukorica grill fűszerkeverékStiller Tamás, a Visegrádi Schef Grill Akadémia séfje egyedi ízekkel ajándékozta meg a sült kukorica szerelmeseit. A fahéjas, paprikás, enyhén chilis keverék autentikus, és a friss ötlettel töltve fiatalos is egyben.

A tasak tartalmát keverjük össze 15 gramm sóval és 15 gramm nádcukorral. A meggrillezett kukoricát kenjük meg vajjal, majd szórjuk meg a sós-cukros fűszerkeverékkel.

Összetevők: piros paprika, fahéj, őrölt chili, őrölt koriander

SÓT, Allergén anyagot nem tartalmaz.

Nettó súly: 36 gramm

 

Ha szeretnéd kipróbálni, itt rendelhetsz:

grillshop

Számít a véleményed!