Így trükközhetsz a gázgrillel!

Posted by on júl 6, 2016 in Termékeink

Így trükközhetsz a gázgrillel!

Nem akarsz kínlódni a faszénnel, de hiányzik a gázgrillen, vagy sütőben sült húsokból a füstös aroma?
Kattints a válaszért!

grillshop

A Visegrádi Schef Grill Akadémia második füst aromája a „SMOKELAND” füst ízű olaj. Igazi kuriózumnak számít, mivel rengeteg lehetőséget rejt magában. Elég, ha sütés után pár cseppet adsz egy kis vízhez és beecseteled a még meleg húsokat, de a salátákat is teljesen megújíthatod „SMOKELAND” füstízű olajjal. Itt a nyár tombol a friss zöldség szezon, a könnyed ételek időszaka. Ezzel az olaj különlegességgel feldobhatod az unalmas friss salátádat az ebédedhez. Halakhoz, olajos halakhoz csak egy pár cseppet kell adni és máris füstölt hallal tudsz szolgálni a családnak pár másodperc alatt egy kis fortéllyal.
Tudtad, hogy savanyúságokhoz is kitűnő? Néhány faluban még ismerik az olajos paprika tartósításának módszerét, amelyet szintén meg lehet bolondítani a „SMOKELAND” füstös olajjal. A boltokban kapható egyéb olajban tartósított savanyúságok – legtöbb esetben nem túl természetes – ízén is nagyot tud dobni néhány csepp, ebből az olajból.
További tanácsokért fordulj séfünkhöz, kérdezd Tamást a Visegrádi Schef Grill Akadémián!
Kurzusainkra itt jelentkezhetsz: http://grillfozoiskola.hu/#
A terméket itt találod: http://webshop.schef.hu/termek/smokeland-fust-izu-noveny-olaj/

Számít a véleményed!