Főzőiskolánk

Főzőiskolánkban megtapasztalhatod a szabadtéri sütés-főzés élvezetét! Igazi kikapcsolódás vár egy felejthetetlen grill partin. Kiváló borok, minőségi cseh sör remekek! Nem mellékesen elsajátíthatod mesterséfjeinktől a grillezés fortélyait. De nem csak ezért vagyunk különlegesek.

Egyedülálló környezetben, a csodás Dunakanyarban, Mátyás király udvarában várunk Téged egy felejthetetlen élményre!

Főzőiskolánk oktatói:

A Schef Grill Akadémia séfje Stiller Tamás.

Üdvözöllek!
Már régóta foglalkozom grillezéssel, de még
régebben a gasztronómiával. Már kis-
gyermekként eldöntöttem, hogy séf leszek,
és saját üzletet nyitok. Mindig is azzal
akartam foglalkozni, hogy finom ételeket
alkossak. Rendszeresen elbűvöl a főzés
megannyi lehetősége. Szeretném, ha
Schef Grill Akadémia látogatói is ezzel
az imádattal térnének haza.

Az ínycsiklandó falatok,
a friss ízek és a felejthetetlen
hangulat garantált!

Biblográfia:

• 2009 óta a Chef a családban weboldal írója www.schef.hu
  • 2012 óta az Ovikert Program ötletgazdája és megvalósítója www.ovikertprogram.hu
  • 2012 óta az Étrend Magyar Konyhafőnökök titkára
  • 2013-ban az Év embere, Heves megyében
  • 2013 óta a Samsung hazai séfje. A Chef a családban Smart Tv videó alkalmazás megálmodója és tulajdonosa
  • 2013 óta a Duna TV (korábban M1) Család-barát magazin reggeli show-jának rendszeresen meghívott séfje
  • 2014 év eleje óta a KATUSFOOD szakértő séfje www.katusattila.hu

A Schef Grill Akadémia séfhelyettese, Takács Gábor.

Filozófia

A grillezés az ételekről és a jó társaságról szól. Nem a gondokról. Nem a  hétköznapokról. A grillezés az a tevékenység, amit azóta űzünk, amióta az első láng fellobbant az ősember kezében. Több ezer éven át csiszoltuk a legjobb ízeket és a legjobb módszereket.A Weber-Stephen grillek prémium szintre emelték a grillezést világszerte. Több kiváló követője van ennek a módszernek az országban, de mindenkinek megvan a maga íz világa.

Mi abban hiszünk, hogy ez az íz egyedi és érdemesnek tartasz minket arra, hogy meg is kóstold. Sőt meg is tanuld!

Palota

Amikor először jártam Németországban az első grillkurzuson, akkor azt a Fekete-erdő mentén elterülő bárósági birtokok egyikén rendezték meg. A táj, a hangulat magával ragadó volt. Sok külföldi séf között igazi élmény volt tanulni és jókat grillezni. Akkor döntöttem el, hogy én is nyitok egy ilyen főzőiskolát, ahol legalább ilyen szinten sütögethetünk. A tanulás azóta is folyamatos, sok a felfedezésre váró ötlet. A varázslatok helyszínéül a mi kis gyöngyszemünk, a Dunakanyarban található Visegrád lett.

A Mátyás Király Múzeum tornyában berendezett szabadtéri főzőiskola, egyedi élményeket tartogat mindenki számára. Ki evett már szaftos grill húsokat valaha is ilyen háttér előtt? Vagy ki borozgatott már Mátyás király kedvenc fájának árnyékában? Ezek mind olyan élmények, melyek garantáltan maradandók.

Ezt az életre szóló érzést szeretnénk átadni mindenkinek, aki ellátogat hozzánk, a visegrádi Schef Grill Akadémiára.