Catering – SGA Service

grillshop

Sokoldalú Catering szolgáltatók vagyunk, hiszen a kis létszámú VIP étkeztetéstől a több száz adagos kóstoltatásig mindenre készek vagyunk! Mint mindig most is grillben!

Kényeztesd el VIP vendégeid!

VIP Catering – SGA Service

Különleges grill ételek (menü + italok) rendezvények, sajtó és családi események vendégei számára. A Visegrádi Schef Grill Akadémia egyedi ízvilágára jellemző fogásokkal. Kiindulásként lassan és gyorsan sütött húsok, könnyed előételek és ínycsiklandó desszertek! Főzőiskolánk borászaival Kis-Benedek György és Sike Tamás boraival és a megszokott cseh sörkülönlegességekkel látjuk vendégül partnereit.

Rendezvény Catering – SGA Service

Főszervezőként szeretné meglepni a rendezvényre látogatókat pár finom falattal? Legyen az sör-, pálinka, kolbász, vagy éppen borfesztivál gondoljon Ránk bizalommal! Közösen egyeztetve kitaláljuk fesztiválja zászlós ételét, és akár fél ezer adagban is kóstoltathatjuk látogatói körében!

További információ és egyeztetés

06302450677

 

 

Számít a véleményed!